header foto
 

Dames 2

Ondersteuning

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 HUDITO D3 22 57 18 3 1
2 Schiedam D2 22 50 15 5 2
3 DSHC D2 22 39 12 3 7
4 Zoetermeer D2 22 37 11 4 7
5 Kampong D6 22 34 10 4 8
6 HGC D2 22 33 10 3 9
7 Craeyenhout D2 22 25 7 4 11
8 Rotterdam D2 22 25 7 4 11
9 Leonidas D5 22 22 7 1 14
10 Westland D2 22 19 5 4 13
11 Victoria D3 22 17 5 5 12
12 Groen-Geel D3 22 14 4 2 16

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Zoetermeer D2 (O) DSHC D2 (O) 3-2
Leonidas D5 HGC D2 (O) 0-4
HUDITO D3 Schiedam D2 (O) 2-3
Rotterdam D2 (O) Groen-Geel D3 (O) 0-1
Westland D2 (O) Kampong D6 0-0
Victoria D3 Craeyenhout D2 (O) 5-2
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Craeyenhout D2 (O) Leonidas D5 1-2
Kampong D6 Rotterdam D2 (O) 2-2
Schiedam D2 (O) Westland D2 (O) 2-1
Groen-Geel D3 (O) Victoria D3 2-1
DSHC D2 (O) HUDITO D3 0-2
HGC D2 (O) Zoetermeer D2 (O) 4-2
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Victoria D3 Kampong D6 0-4
Leonidas D5 Groen-Geel D3 (O) 0-2
Westland D2 (O) DSHC D2 (O) 1-4
HUDITO D3 Zoetermeer D2 (O) 3-0
Craeyenhout D2 (O) HGC D2 (O) 4-2
Rotterdam D2 (O) Schiedam D2 (O) 1-1
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Kampong D6 Leonidas D5 1-3
Schiedam D2 (O) Victoria D3 2-1
DSHC D2 (O) Rotterdam D2 (O) 2-1
Zoetermeer D2 (O) Westland D2 (O) 4-2
Groen-Geel D3 (O) Craeyenhout D2 (O) 1-3
HGC D2 (O) HUDITO D3 1-2
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Rotterdam D2 (O) Zoetermeer D2 (O) 1-0
Victoria D3 DSHC D2 (O) 0-2
Westland D2 (O) HUDITO D3 1-2
Leonidas D5 Schiedam D2 (O) 0-5
Craeyenhout D2 (O) Kampong D6 4-3
Groen-Geel D3 (O) HGC D2 (O) 1-3
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Zoetermeer D2 (O) Victoria D3 5-3
Kampong D6 Groen-Geel D3 (O) 8-0
HUDITO D3 Rotterdam D2 (O) 7-1
HGC D2 (O) Westland D2 (O) 4-3
DSHC D2 (O) Leonidas D5 4-0
Schiedam D2 (O) Craeyenhout D2 (O) 0-0
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Rotterdam D2 (O) Westland D2 (O) 1-1
Groen-Geel D3 (O) Schiedam D2 (O) 1-2
Leonidas D5 Zoetermeer D2 (O) 0-2
Craeyenhout D2 (O) DSHC D2 (O) 1-1
Kampong D6 HGC D2 (O) 1-2
Victoria D3 HUDITO D3 4-6
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Westland D2 (O) Victoria D3 6-2
DSHC D2 (O) Groen-Geel D3 (O) 1-0
HGC D2 (O) Rotterdam D2 (O) 1-0
Schiedam D2 (O) Kampong D6 2-1
Zoetermeer D2 (O) Craeyenhout D2 (O) 4-2
HUDITO D3 Leonidas D5 3-1
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Kampong D6 DSHC D2 (O) 1-0
Craeyenhout D2 (O) HUDITO D3 3-4
Leonidas D5 Westland D2 (O) 1-2
Victoria D3 Rotterdam D2 (O) 1-4
Schiedam D2 (O) HGC D2 (O) 3-2
Groen-Geel D3 (O) Zoetermeer D2 (O) 3-1
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Westland D2 (O) Craeyenhout D2 (O) 3-2
Rotterdam D2 (O) Leonidas D5 3-1
DSHC D2 (O) Schiedam D2 (O) 0-1
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Craeyenhout D2 (O) Rotterdam D2 (O) 2-1
Leonidas D5 Victoria D3 1-4
HGC D2 (O) DSHC D2 (O) 2-0
Kampong D6 HUDITO D3 1-3
Schiedam D2 (O) Zoetermeer D2 (O) 1-0
Groen-Geel D3 (O) Westland D2 (O) 1-1
DINSDAG 27 NOVEMBER 2018
Victoria D3 HGC D2 (O) 1-1
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
HUDITO D3 Groen-Geel D3 (O) 7-0
Zoetermeer D2 (O) Kampong D6 1-1
ZONDAG 10 MAART 2019
HGC D2 (O) Leonidas D5 1-3
Schiedam D2 (O) HUDITO D3 2-2
Kampong D6 Westland D2 (O) 3-1
Craeyenhout D2 (O) Victoria D3 1-1
Groen-Geel D3 (O) Rotterdam D2 (O) 0-0
ZONDAG 17 MAART 2019
Zoetermeer D2 (O) HGC D2 (O) 7-0
Leonidas D5 Craeyenhout D2 (O) 4-2
Westland D2 (O) Schiedam D2 (O) 0-1
HUDITO D3 DSHC D2 (O) 1-1
Rotterdam D2 (O) Kampong D6 0-2
Victoria D3 Groen-Geel D3 (O) 4-0
ZONDAG 24 MAART 2019
Groen-Geel D3 (O) Leonidas D5 0-2
Schiedam D2 (O) Rotterdam D2 (O) 4-1
HGC D2 (O) Craeyenhout D2 (O) (3-2)TEMP_RESULT
Kampong D6 Victoria D3 3-2
DSHC D2 (O) Westland D2 (O) 2-2
Zoetermeer D2 (O) HUDITO D3 1-1
ZONDAG 31 MAART 2019
Leonidas D5 Kampong D6 1-3
Victoria D3 Schiedam D2 (O) 0-0
Rotterdam D2 (O) DSHC D2 (O) 3-2
Westland D2 (O) Zoetermeer D2 (O) 0-2
HUDITO D3 HGC D2 (O) 4-1
Craeyenhout D2 (O) Groen-Geel D3 (O) 4-0
ZONDAG 7 APRIL 2019
HGC D2 (O) Groen-Geel D3 (O) 6-0
Kampong D6 Craeyenhout D2 (O) 3-0
DSHC D2 (O) Victoria D3 7-0
Zoetermeer D2 (O) Rotterdam D2 (O) 2-3
Schiedam D2 (O) Leonidas D5 2-1
HUDITO D3 Westland D2 (O) 6-0
ZONDAG 14 APRIL 2019
Westland D2 (O) HGC D2 (O) 2-1
Craeyenhout D2 (O) Schiedam D2 (O) 1-0
Rotterdam D2 (O) HUDITO D3 0-4
Leonidas D5 DSHC D2 (O) 2-3
Groen-Geel D3 (O) Kampong D6 1-5
Victoria D3 Zoetermeer D2 (O) 1-2
DONDERDAG 18 APRIL 2019
DSHC D2 (O) Zoetermeer D2 (O) 3-1
DONDERDAG 25 APRIL 2019
DSHC D2 (O) Craeyenhout D2 (O) 3-2
DONDERDAG 2 MEI 2019
Westland D2 (O) Rotterdam D2 (O) 1-4
ZONDAG 5 MEI 2019
Schiedam D2 (O) Groen-Geel D3 (O) 2-0
HUDITO D3 Victoria D3 3-1
Zoetermeer D2 (O) Leonidas D5 3-0
HGC D2 (O) Kampong D6 1-6
ZONDAG 12 MEI 2019
Groen-Geel D3 (O) DSHC D2 (O) 0-1
Leonidas D5 HUDITO D3 0-3
Craeyenhout D2 (O) Zoetermeer D2 (O) 1-1
Rotterdam D2 (O) HGC D2 (O) 2-3
Victoria D3 Westland D2 (O) 4-1
Kampong D6 Schiedam D2 (O) 1-4
ZONDAG 19 MEI 2019
Rotterdam D2 (O) Victoria D3 0-2
HGC D2 (O) Schiedam D2 (O) 2-2
Westland D2 (O) Leonidas D5 0-1
HUDITO D3 Craeyenhout D2 (O) 4-2
DSHC D2 (O) Kampong D6 1-0
Zoetermeer D2 (O) Groen-Geel D3 (O) 4-0
ZONDAG 26 MEI 2019
HGC D2 (O) Victoria D3 3-3
Schiedam D2 (O) DSHC D2 (O) 1-0
Kampong D6 Zoetermeer D2 (O) 3-3
Groen-Geel D3 (O) HUDITO D3 0-6
Leonidas D5 Rotterdam D2 (O) 3-1
Craeyenhout D2 (O) Westland D2 (O) 5-0
ZONDAG 2 JUNI 2019
HUDITO D3 Kampong D6 2-0
Zoetermeer D2 (O) Schiedam D2 (O) 2-1
DSHC D2 (O) HGC D2 (O) 6-1
Westland D2 (O) Groen-Geel D3 (O) 4-3
Rotterdam D2 (O) Craeyenhout D2 (O) 6-0
ZATERDAG 8 JUNI 2019
Victoria D3 Leonidas D5 3-3